• Mészáros Balázs

illusztrációs rajzpályázat eredménye - 2020

A Bán Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, AMI és Óvoda Könyvtára

a Népmese Napja alkalmából meghirdetett illusztrációs rajzpályázat eredménye.

A meghirdetett illusztrációs rajzpályázatra összesen 76 db rajz érkezett be.

A zsűri a nagyszámú pályázó és a sok értékes rajz beérkezése után a leadott szavazatok alapján a témához legjobban kötődő, legszebb, legkreatívabb alkotásokat díjazta.

Mindenkinek köszönjük a szép alkotásokat!


Díjazottak:


1-2.évfolyam

I. helyezett - 005 kódú rajza - Bükki Martin 1.a - A kiskakas gyémánt félkrajcárja

II. helyezett - 033 kódú rajza - Hegedűs Mira 2.b - A két koma

III. helyezett - 002 kódú rajza - Szalontai Lili 1.a - Piroska és a farkas


3-4.évfolyam

I.helyezett - 063 kódú rajza - Hajnal István 4.a - A kiskakas és a pipe

II.helyezett - 050 kódú rajza - Kolozsi Tamara 3.a - A róka és a daru

III.helyezett - 047 kódú rajza - Szalontai Dominik 3.b - A kiskakas gyémánt félkrajcárja

III.helyezett - 064 kódú rajza - Hámori Bence 4.a - Sárkány


6-7.évfolyam

I.helyezett - 072 kódú rajza - Orosz István 7.a - A kiskakas gyémánt félkrajcárja

II.helyezett - 069 kódú rajza - Márkus Boglárka 6.a - A kiskakas gyémánt félkrajcárja

III.helyezett - 067 kódú rajza - Szalontai Bendegúz 6.a - A kakas és a pipe

III.helyezett - 075 kódú rajza - Budai Bence 7.a - Az erdei anyóka


Gratulálunk a díjazottaknak !


Köszönjük minden pályázónak, hogy elkészítették alkotásaikat, valamint a közreműködő és felkészítő pedagógusoknak, szülőknek.

Dicséretben részesülnek:


1-2.évf.

Pénzes Emma 1.a

Rente Fruzsina 1.a

Pénzes Janka 1.a

Szabó Patrik Tamás 2.a

Márki Melani 2.a

Farkas Katrin 2.a

Rédai Fanni 2.a

Irházi Péter 2.a

Pázmán Ferenc 2.a

Márkus Anna 2.a

Varga Klarissza 2.a

Varga Bence 2.a

Opauszki Zsanett Ninetta 2.a

Bódi Viktória 2.a

Lámfalusi László Dávid 2.a

Szabó Patrik Tamás 2.a

Szabó Csaba 2.a

Fenyves Kristóf 2.a

Lakatos Viktória Árvácska 2.a

Tardi Fruzsina 2.a

Badonczki Réka 2.a

Molnár Olivér 2.a

Szallár Kira Bernadett 2.a

Lakatos Kornél 2.b

Tóth Vera 2.b

Oszlányi Boglárka 2.b

Fehérvári Kristóf 2.b


3 – 4. évf.

Guti Kristóf 3.b

Varga Zádor 3.b

Kassai Szimonetta 3.b

Kevei Diána 3.b

Budai Benedek 3.b

Borsos Áron 3.a

Kormos Máté 3.b

Svec Olivér 3.a

Zsiga Dominik 3.a

Drahon Bence 3.a

Magyar Anna 3.a

Fegyverneki Zajta 3.a

Tóth Kornél 3.a

Farkas Emília Vanda 3.a

Kolozsi Tamara 3.a

Bencsik Blanka 3.a

Forgács Hanna 3.a

Szele Brigitta 3.a

Mága Evelin Renáta 4.b


6 – 7. évf.

Ugrai Kata 6.b

Sebők Levente 6.b

Nagy Imre 7.a

Godó László 7.b

Nagy Zsolt Bence 7.b

66 megtekintés0 hozzászólás
logo1x1.jpg